Eerste Divisie
Vr 20:00
Eerste Divisie
Vr 20:00
Eerste Divisie
Vr 20:00
Eerste Divisie
Vr 20:00
Eerste Divisie
Vr 20:00
Ontvang nu €100 aan gratis gokgeld. Beperkt aanbod!
Rules and limitations apply. Check the terms and conditions of the indivdual location and provider. Offer may have expired at the time of redemption. Gambling requires responsible action. Must be 18 years or older to redeem.
De belangrijkste voetbalwedstrijden deze week van maandag t/m donderdag.
De komende voetbal wedstrijden komend weekend van vrijdag t/m zondag.
Wat vind je op deze pagina?

Welke voetbalwedstrijden worden er deze weekend gespeeld? Werelds snelste online voetbal tv-gids. Je zal verrast zijn...

Za 16:30
Za 16:30
Za 18:45
Za 18:45
Za 21:00
Za 21:00
Zo 14:30
Zo 14:30
01.
(01.)
18
+18
28:10
06-00-01
07
02.
(02.)
18
+17
22:05
06-00-01
07
03.
(03.)
17
+08
13:05
05-02-00
07
04.
(04.)
16
+11
20:09
05-01-01
07
05.
(05.)
13
+07
12:05
04-01-02
07
06.
(06.)
12
+01
08:07
03-03-01
07
07.
(07.)
10
+01
09:08
03-01-03
07
08.
(08.)
9
+05
15:10
02-03-02
07
09.
(09.)
9
-01
09:10
02-03-02
07
10.
(10.)
9
-08
10:18
03-00-04
07
11.
(11.)
8
+02
07:05
01-05-01
07
12.
(12.)
8
-05
07:12
02-02-03
07
13.
(13.)
6
-05
10:15
02-00-05
07
14.
(14.)
5
-09
07:16
01-02-04
07
15.
(15.)
5
-13
08:21
01-02-04
07
16.
(16.)
4
-08
09:17
01-01-05
07
17.
(17.)
4
-09
05:14
01-01-05
07
18.
(18.)
4
-12
06:18
01-01-05
07
Za 18:15
Za 18:15
Za 18:15
Za 18:15
Za 20:45
Za 20:45
Zo 16:00
Zo 16:00
Zo 18:30
Zo 18:30
Zo 21:00
Zo 21:00
01.
(01.)
27
+15
21:06
09-00-00
09
02.
(02.)
22
+13
22:09
07-01-01
09
03.
(03.)
19
+09
19:10
06-01-02
09
04.
(04.)
17
+03
16:13
05-02-02
09
05.
(05.)
16
+02
15:13
05-01-03
09
06.
(06.)
16
+00
14:14
05-01-03
09
07.
(07.)
14
+03
13:10
04-02-03
09
08.
(08.)
13
+06
16:10
04-01-04
09
09.
(09.)
13
+02
10:08
03-04-02
09
10.
(10.)
12
-01
15:16
04-00-05
09
11.
(11.)
12
-02
16:18
04-00-05
09
12.
(12.)
11
+01
16:15
03-02-04
09
13.
(13.)
10
-03
10:13
03-01-05
09
14.
(14.)
7
-09
06:15
02-01-06
09
15.
(15.)
6
-08
08:16
02-00-07
09
16.
(16.)
6
-10
08:18
02-00-07
09
17.
(17.)
6
-10
05:15
01-03-05
09
18.
(18.)
5
-11
07:18
01-02-06
09
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
Vr 20:00
01.
(01.)
19
+13
23:10
06-01-01
08
02.
(02.)
19
+13
22:09
06-01-01
08
03.
(03.)
18
+10
17:07
05-03-00
08
04.
(04.)
15
+05
15:10
04-03-01
08
05.
(05.)
15
+04
11:07
04-03-01
08
06.
(06.)
14
+02
12:10
04-02-02
08
07.
(07.)
14
+01
16:15
04-02-02
08
08.
(08.)
14
+00
14:14
04-02-02
08
09.
(09.)
13
+04
16:12
04-01-03
08
10.
(10.)
11
+02
15:13
03-02-03
08
11.
(11.)
10
-02
10:12
03-01-04
08
12.
(12.)
9
-05
09:14
02-03-03
08
13.
(13.)
8
-04
10:14
02-02-04
08
14.
(14.)
8
-08
06:14
02-02-04
08
15.
(15.)
7
-04
10:14
02-01-05
08
16.
(16.)
7
-05
08:13
02-01-05
08
17.
(17.)
6
-05
07:12
02-00-06
08
18.
(18.)
6
-06
10:16
02-00-06
08
19.
(19.)
5
-07
09:16
01-02-05
08
20.
(20.)
5
-08
06:14
01-02-05
08
Za 15:30
Za 15:30
Za 15:30
Za 15:30
Za 15:30
Za 15:30
Zo 15:30
Zo 15:30
Zo 17:30
Zo 17:30
01.
(01.)
17
+11
15:04
05-02-00
07
02.
(02.)
15
+02
09:07
05-00-02
07
03.
(03.)
14
+05
10:05
04-02-01
07
04.
(04.)
13
+05
12:07
04-01-02
07
05.
(05.)
12
+13
19:06
03-03-01
07
06.
(06.)
12
+05
10:05
03-03-01
07
07.
(07.)
11
+01
14:13
03-02-02
07
08.
(08.)
11
-03
07:10
03-02-02
07
09.
(09.)
10
+03
11:08
02-04-01
07
10.
(10.)
9
+01
13:12
02-03-02
07
11.
(11.)
9
-05
05:10
03-00-04
07
12.
(12.)
8
-03
09:12
02-02-03
07
13.
(13.)
6
-02
07:09
01-03-03
07
14.
(14.)
6
-06
08:14
01-03-03
07
15.
(15.)
5
-03
09:12
01-02-04
07
16.
(16.)
5
-03
07:10
00-05-02
07
17.
(17.)
5
-07
05:12
01-02-04
07
18.
(18.)
1
-14
05:19
00-01-06
07
Vr 20:00
Vr 20:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 20:00
Za 20:00
01.
(01.)
12
+03
16:13
04-00-02
06
02.
(02.)
10
+03
10:07
02-04-00
06
03.
(03.)
10
+00
09:09
03-01-02
06
04.
(04.)
9
+03
09:06
03-00-03
06
05.
(05.)
9
+02
10:08
02-03-01
06
06.
(06.)
9
+01
09:08
02-03-01
06
07.
(07.)
9
+01
08:07
02-03-01
06
08.
(08.)
7
+00
07:07
01-04-01
06
09.
(09.)
6
-02
09:11
01-03-02
06
10.
(10.)
5
-02
09:11
01-02-03
06
11.
(11.)
5
-05
06:11
01-02-03
06
12.
(12.)
4
-04
06:10
01-01-04
06
Za 13:30
Za 13:30
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 16:00
Zo 17:30
Zo 17:30
01.
(01.)
18
+10
17:07
06-00-01
07
02.
(02.)
17
+17
23:06
05-02-00
07
03.
(03.)
17
+11
18:07
05-02-00
07
04.
(04.)
13
+06
11:05
04-01-01
06
05.
(05.)
12
+00
08:08
04-00-02
06
06.
(06.)
11
+01
12:11
03-02-02
07
07.
(07.)
10
-01
08:09
03-01-02
06
08.
(08.)
9
+09
15:06
02-03-01
06
09.
(09.)
9
+03
15:12
02-03-02
07
10.
(10.)
8
+01
08:07
01-05-01
07
11.
(11.)
8
+00
10:10
02-02-02
06
12.
(12.)
8
-13
06:19
02-02-03
07
13.
(13.)
7
-01
05:06
01-04-02
07
14.
(14.)
7
-04
07:11
02-01-04
07
15.
(15.)
7
-04
06:10
02-01-04
07
16.
(16.)
6
-02
07:09
01-03-02
06
17.
(17.)
6
-04
03:07
01-03-03
07
18.
(18.)
4
-06
03:09
01-01-05
07
19.
(19.)
4
-11
06:17
01-01-05
07
20.
(20.)
1
-12
10:22
00-01-06
07
Vr 21:00
Vr 21:00
Za 14:00
Za 14:00
Zo 14:00
Zo 14:00
Zo 18:30
Zo 18:30
Za 17:00
Za 17:00
Zo 13:00
Zo 13:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
- : -
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
- : -
Zo 17:05
Zo 17:05
Zo 20:45
Zo 20:45
Za 15:00
Za 18:00
Za 20:45
Zo 12:30
Zo 15:00
Zo 15:00
Za 18:00
Za 18:00
- : -
Za 20:45
Za 20:45
- : -
Zo 12:30
Zo 12:30
- : -
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Zo 15:00
Kwalificatie 3e ronde
Za 13:30
Za 13:30
Za 16:00
Za 16:00
Gainsborough Trinity
- : -
Worksop Town
Za 16:00
Za 16:00
Bamber Bridge
- : -
Buxton
Za 16:00
Za 16:00
South Shields
- : -
Marske United
Za 16:00
Za 16:00
Hyde United
- : -
Darlington
Za 16:00
Za 16:00
Chester
- : -
Hanley Town
Za 16:00
Za 16:00
Scarborough Athletic
- : -
Curzon Ashton
Za 16:00
Za 16:00
Chorley
- : -
Blyth Spartans
Za 16:00
Za 16:00
Stocksbridge Park Steels
- : -
Ashington AFC
Za 16:00
Za 16:00
Clitheroe
- : -
Bury AFC
Za 16:00
Za 16:00
Peterborough Sports
- : -
Hemel Hempstead Town
Za 16:00
Za 16:00
Cheshunt
- : -
Kidderminster Harriers
Za 16:00
Za 16:00
AFC Hornchurch
- : -
Braintree Town
Za 16:00
Za 16:00
Coalville Town
- : -
AFC Sudbury
Za 16:00
Za 16:00
Billericay Town
- : -
Biggleswade Town
Za 16:00
Za 16:00
Alvechurch
- : -
Nuneaton Town
Za 16:00
Za 16:00
King's Lynn Town
- : -
Kettering Town
Za 16:00
Za 16:00
Needham Market
- : -
Brightlingsea Regent
Za 16:00
Za 16:00
Romford
- : -
Chelmsford City
Za 16:00
Za 16:00
Basford United
- : -
Boston United
Za 16:00
Za 16:00
Anstey Nomads
- : -
Shefford Town & Campton
Za 16:00
Za 16:00
Banbury United
- : -
Berkhamsted
Za 16:00
Za 16:00
St Ives Town
- : -
Chasetown
Za 16:00
Za 16:00
Taunton Town
- : -
Walton & Hersham
Za 16:00
Za 16:00
Dulwich Hamlet
- : -
Folkestone Invicta
Za 16:00
Za 16:00
Hendon
- : -
Herne Bay
Za 16:00
Za 16:00
Weston-super-Mare
- : -
Helston Athletic
Za 16:00
Za 16:00
Carshalton Athletic
- : -
Havant & Waterlooville
Za 16:00
Za 16:00
Metropolitan Police FC
- : -
Chippenham Town
Za 16:00
Za 16:00
Hampton & Richmond
- : -
Paulton Rovers
Za 16:00
Za 16:00
Weymouth
- : -
Welling United
Za 16:00
Za 16:00
Oxford City
- : -
Plymouth Parkway
Za 16:00
Za 16:00
Gloucester City
- : -
Merthyr Town
Za 16:00
Za 16:00
Worthing
- : -
Eastbourne Borough
Za 16:00
Za 16:00
Three Bridges
- : -
Hereford
Za 16:00
Za 16:00
Bath City
- : -
Sevenoaks Town
Za 16:00
Za 16:00
Beckenham Town
- : -
Binfield
Za 16:00
Za 16:00
Yate Town
- : -
Bracknell Town
Za 16:00
Za 16:00
Swindon Supermarine
- : -
Farnborough
Za 16:00
Za 16:00
Hanwell Town
- : -
Ebbsfleet United
Za 17:00
Za 17:00
11
Huachipato
- : -
Za 20:00
Za 20:00
Zo 01:00
Zo 01:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 23:00
Zo 23:00
Clausura ≫ Speeldag 15
Za 21:00
Za 21:00
19
Cortuluá
- : -
Zo 00:00
Zo 00:00
- : -
Unión Magdalena
Zo 01:10
Zo 01:10
Zo 23:05
Zo 23:05
Clausura ≫ Speeldag 13
Vr 19:00
Zo 14:00
Zo 14:00
Zo 16:00
Zo 18:00
Vr 19:00
Vr 19:00
- : -
Zo 14:00
Zo 14:00
Zo 14:00
Zo 14:00
Zo 16:00
Zo 16:00
Zo 18:00
Zo 18:00
Za 16:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Za 16:00
Za 16:00
Za 18:00
Za 18:00
Za 18:00
Za 18:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 17:00
- : -
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 17:00
Zo 19:00
Zo 19:00